Ostatni koncert w tym roku szkolnym
Dzwony, dzwonki, dzwoneczki
Dzwony, dzwonki, dzwoneczki
3 czerwca świętowaliśmy w naszej szkole rocznicę pierwszych w połowie wolnych wyborów, która przypada na dzień 4 czerwca. Nie zabrakło też muzyki, tradycyjnie już zaśpiewaliśmy „Mury”.
To wyjątkowe święto, podczas którego najmłodsi mogą liczyć na prezenty oraz specjalne atrakcje.
Robociaki – Nauka Przyszłości
Jak cymbały z żalejką rozmawiały
W poniedziałek 4 maja 2026 roku obchodziliśmy w naszej szkole uroczystości związane z rocznicą uchwalenia pierwszej w Europie konstytucji - Konstytucji 3 maja.
"Mój rodzinny obiad" w ramach projektu „Talerz Zdrowego Żywienia”
"W świecie poezji Juliana Tuwima i Jana Brzechwy” skierowany do uczniów klas I–III.
Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia - II etap - powiatowy.
Dnia 1 kwietnia w klasie 1A zapanował świąteczny klimat, dzięki dekoracjom oraz zajęciom poświęconym tematyce Świąt Wielkanocnych.
Wesołe Ranczo - wycieczka klas pierwszych
Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele,
Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w warsztatach ekologicznych "Małymi kroczkami o planetę dbamy"
Wojewódzki konkursu pod tytułem "Mój rodzinny obiad" w ramach projektu „Talerz Zdrowego Żywienia”
Baśnie Pana Andersena
Święto obchodzone corocznie. Datę święta wybrano na 14 marca z powodu skojarzenia z pierwszymi cyframi rozszerzenia dziesiętnego liczby pi.
To doskonała okazja do integracji i budowania koleżeńskich relacji.
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Trzymaj Formę!”
W Krainie Olbrzymów i Liliputów - helikon i flet.
W naszej szkole przywiązujemy wielką wagę do rozwijania i umacniania więzi rodzinnych.