Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility ROK SZKOLNY 2021-2022 - Szkoła Podstawowa w Krzycku Wielkim
Ponowna zbiórka makulatury

Moi Drodzy, zakończyliśmy właśnie drugą zbiórkę makulatury na wsparcie dla Maliny i Lilianki. Udało się zebrać pełny kontener. Dziękuję firmie "Condor" i wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji.

Czytaj więcej
Najpopularniejszy młodzieżowiec roku 2020-2021

Igor Rypień, zdobywając tytuł najpopularniejszego młodzieżowca 2020-2021 w Gminie Włoszakowice, dołączył do grona naszych wybitnych absolwentów takich jak Kacper Pludra, Damian Ratajczak, Klaudia Kicińska czy Anna Lipowa. Gratulujemy Igorowi i jego rodzicom!

Czytaj więcej
Marshmallow Challenge

Zadaniem każdego zespołu, nie tylko klasowego, jest współpraca. W pracy zespołowej ważna jest wspólna koncentracja na celu i zaangażowanie całej grupy. Klasa 8a podczas zajęć z wychowawcą podjęła Piankowe Wyzwanie-Marshmallow Challenge.

Czytaj więcej
Wypiek tostów

Uczniowie klasy 8b wsparli dziś naszą akcję zbiórki makulatury swoją akcją przygotowania dla koleżanek, kolegów i nauczycieli tostów. Zebrali 335 zł.

Czytaj więcej
Rajd – Wiosna w lesie

Dnia 26 marca 2022 r. wzięliśmy udział w rajdzie „Wiosna w lesie”. Meta znajdowała się na Koczurach. Na wszystkich czekało ognisko i ciepły posiłek oraz konkursy sprawnościowe i konkurs krajoznawczy.

Czytaj więcej
Konkurs Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Szkolny Zespół Wokalny Tęcza i Maria Stanisławska wyśpiewali razem Brązowy dyplom na VII Wielkopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Poznaniu. Organizatorem konkursu była Katedra Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Na tegorocznym konkurs…

Czytaj więcej
Zakończenie akcji zbiórki makulatury

Moi Drodzy, udało się zapełnić kontener makulaturą. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za wsparcia, a zwłaszcza firmie #CondorPolska i p. Milenie Hermanowicz-Sztor. Naszą akcję wsparli dodatkowo uczniowie klas VII i VIII, którzy pod opieką p. Dominiki Ratajczak przygotowali faworki i oponki, za sp…

Czytaj więcej