Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility ROK SZKOLNY 2022-2023 - Szkoła Podstawowa w Krzycku Wielkim
Dzień Dziecka w klasach 1-3

Tradycyjnie 1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. W klasach 1-3 dzieci brały udział tego dnia w grze terenowej – Śladami Marii Konopnickiej, która zakończyła się na plaży w Krzycku Wielkim. Były więc: marsze z mapą, rozwiązywanie zadań, zabawy na plaży, lody.

Czytaj więcej
DZIEŃ RODZINY KLASY 3

W ramach Dnia Rodziny uczniowie klasy 3 zaprosili swoich rodziców oraz młodsze rodzeństwo na przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”. Młodzi aktorzy wcielili się w role postaci z baśni, wykorzystując do tego wspaniałe stroje oraz talent aktorski. Wszystko w pięknej scenografii przygotowanej z pomocą…

Czytaj więcej
Plastusiowy Pamiętnik

W środę 19 kwietnia 2023 roku uczniowie klas 1-3 wyjechali do Leszna na spektakl oparty na najciekawszych wątkach znanej i lubianej lektury autorstwa Marii Kownackiej „Plastusiowy Pamiętnik”.

Czytaj więcej
Dzień Zawodowca

W poniedziałek, 17 kwietnia uczniowie klasy 8 wzięli udział w festynie zorganizowanym przez Zespół Szkół numer 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie.

Czytaj więcej
Gminne Zawody Sprawnościowe Klas I-III

Uczniowie klas I, II i III ze Szkoły Podstawowej w Krzycku Wielkim uczestniczyli w masowych zawodach sprawnościowych na szczeblu gminy we Włoszakowicach w swoich grupach wiekowych, które odbyły się 30 marca 2023 roku.

Czytaj więcej