"Baśnie Tysiąca i Jednej Nocy" to spektakl teatralny wyreżyserowany przez Agatę Skowrońską, który przenosi najmłodszych widzów w bajeczny świat wschodnich opowieści. To ujmujące przedstawienie, stworzone specjalnie dla dzieci, jest prawdziwym uczczeniem tradycji i kultury Bliskiego Wschodu.

W spektaklu można podziwiać piękną muzykę. Dźwięki i melodie przenoszą publiczność w egzotyczne krajobrazy i przywołują na myśl tajemnicze historie.

Dzieci spotkały się z Ali Babą i czterdziestoma rozbójnikami, Sindbadem Żeglarzem, magicznymi Dżinnami i wieloma innymi bohaterami tych niezwykłych historii. W spektaklu wykorzystane były efekty multimedialne, elementy teatru lalkowego oraz grę żywego aktora na scenie.

"Baśnie tysiąca I jednej nocy" to doskonała zabawa, ale także mądra i pouczającą sztuka, zwłaszcza dla młodego widza, który uczy się dopiero zmagać z emocjami i problemami otaczającego go świata.

2023-11-20